Please reload

Ostatnie posty

Nowy rok, nowe możliwości za mniejszą cenę!

February 12, 2018

Niedawno minął rok od premiery Stoliczków na targach Kid'sTime w Kielcach, gdzie pokazaliśmy nasze nowatorskie rozwiązanie dla edukacji i rozrywki. Był to rok wytężonej pracy nad promocją produktu, obsłużyliśmy kilka dużych imprez gdzie zadbano aby dzieci miały możliwość spędzenia chwili na zabawach z wykorzystaniem naszych produktów.

 

Uważamy, że prawdziwa wartość tego typu produktów jak nasze tkwi w ich ciągłym rozwoju, dlatego nie spoczęliśmy na laurach i pracowaliśmy nad tym żeby dostarczyć Wam w tym roku kilka nowinek w naszych Stoliczkach, oto kila z nich:

 

 

Nowy lepszy sensor dotykowy oparty o nowoczesną technologię Nano Silver oraz bezobsługowy sterownik, który nie wymaga kalibracji, zastosowanie tego rozwiązania poprawiło także przejrzystość ekranu.

 

 

 

Nowe parametry płyty głównej, teraz w naszych Stoliczkach zastosowaliśmy nowszy procesor, 4 GB pamięci RAM zamiast 2 GB oraz 64GB dysku SSD zamiast 32GB na przechowywanie danych.

 

 

 

Do nowych wersji Stoliczka dostarczamy wersji Professional systemu Windows 10, dzięki temu można lepiej kontrolować oprogramowanie, które jest uruchamiane na Stoliczkach, jest to szczególnie istotne jeżeli Stoliczki są wykorzystywane w strefach publicznych.

 

 

Więcej możliwości z zakupem Stoliczka, oprócz standardowo dołączanych gier w nowej wersji dajemy dodatkowo kartę upominkową do sklepu Microsoft Store o wartości 200 zł, dzięki temu możesz zakupić i zainstalować na swoim Stoliczku dowolny program lub grę ze sklepu Microsoft, poza tymi darmowymi oczywiście.

 

 

Mamy nadzieję że te usprawnienia sprawią, że nasze produkty będą jeszcze ciekawsze i dające nowe możliwości użytkownikom, zwłaszcza, że teraz możemy zaproponować wam nową lepszą cenę.

 

 

 

Jeśli chodzi o nasze dalsze plany to nie przestajemy pracować nad nowymi propozycjami obecnie szykujemy dla Was wersję stoliczka z systemem operacyjnym Android, nowa wersja powinna być gotowa w połowie roku. Będziemy was informować na bieżąco.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Ikona społeczna
  • Twitter Basic Square
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

TOUCHEVER SP. Z O.O. - High Quality Touch Solutions 
ul. 3-go Maja 5/34; 41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie 
KRS: 0000694587 NIP: 6292482597 REGON: 36823490000000 
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy 
Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł

© 2018 TOUCHEVER sp. z o.o.