Zaplanuj dotację na stoliczek!Jakie są możliwości?


Szkoły i przedszkola mają możliwość pozyskania dofinansowania na rozwiązania związane z rehabilitacją i leczeniem dzieci z orzeczeniami lekarskimi, ten model wpisuje się rozwiązanie jakim jest Stoliczek wraz z oprogramowaniem wyspecjalizowanym do wsparcia pracy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi DrOmnibus ( autyzm, ADHD, zespół Aspergera, zespół Downa, nieharmonijny rozwój intelektualny).


Co zrobić aby pozyskać dofinansowanie?


Aby pozyskać dotację szkoły i przedszkola zgłaszają ilość dzieci z orzeczeniami do jednostki samorządu terytorialnego - na ogół jest to gmina lub powiat, dzieje się to zwykle w kwietniu, tak aby otrzymać subwencję na następny rok szkolny. W niektórych przypadkach kwoty mogą sięgnąć nawet do 4000 zł miesięcznie na jedno dziecko, dlatego warto skorzystać z tej opcji i walczyć o dofinansowania które przeznaczone na nasze rozwiązania wesprą pracę terapeutów. Jak przeznaczyć środki na nasze rozwiązanie?


Szkoła lub przedszkole po otrzymaniu dofinansowania decyduje się na zakup pomocy dydaktycznych, materiałów dodatkowych i wszystkich rzeczy, które wspierają rozwój dzieci z orzeczeniami. Następnie po zakupie, szkoła przedstawia faktury jednostce (np. gminie), aby wykazać, że subwencja została wykorzystania zgodnie z jej przeznaczeniem.


Stoliczek wraz z oprogramowaniem DrOmnibus to rozwiązanie które pozwoli na sprawną pracę specjalistów z dziećmi, zapraszamy do lektury artykułu Interaktywne technologie w terapii

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów!

#medycyna #edukacja #stoliczek

Ostatnie posty
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Ikona społeczna
  • Twitter Basic Square